Moda Nezih Yaşlı Bakım Merkezi

Kadıköy, İstanbul

Mutlu bir yaşamın temel şartı, sağlıklı olmak ve bunu sürdürebilmektir. 25 yıldır sağlık sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuz, 2004 yılından beri özel bakım hizmeti sunmaktadır. "Nezih Yaşlı Bakım Merkezleri" olarak, geniş hizmet yelpazesi ve uzman kadromuzla siz ve sevdiklerinize dünya standartlarında hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Yaşlı bireylerin haysiyetlerini ve bağımsızlıklarını koruyarak mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri, aile bağlarını güçlendirmeleri için çabalıyor ve bu çabamızı sürdürüyoruz. Tüm yaşlılarımız, keyifli ve kaliteli bir yaşamı hak ederler. Bu nedenle, Nezih Yaşlı Bakım Merkezleri olarak yaşlılarımızın her anın tadını çıkarmalarını ve yaşama daha mutlu bir bakış açısıyla yaklaşmalarını sağlamak için hayallerindeki yaşam alanlarını oluşturarak huzur ve sevginin bir araya geldiği bir ortam yaratmayı kendimize görev ediniyoruz.

Nezih çatısı altında yaşayan tüm sakinlerin sürekli gözetimini sağlayarak, ihtiyaç duyan yaşlılarımıza 24 saat sağlık hizmeti sunmak ve yaşam kalitesini artırmak önceliğimizdir. Amacımız, sağlıklı, mutlu ve kaliteli bir yaşamın tüm unsurlarını Nezih çatısı altında bulunan herkesle paylaşmaktır.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm bakım hizmetlerinde etik ilkelerden ödün vermeden, yaşlı haklarına saygı göstererek, modern tesisleri ve kaliteli bakım hizmeti ile öncü ve referans bir bakım merkezi olma özelliğimizi sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Dünya standartlarında kaliteli bakım hizmetini toplumun geniş kesimlerine ulaştırarak yaşlılarımızın yaşam kalitesini artırmak ve yaşlı bakımında öncülük rolünü üstlenmek hedefimizdir.

Temel Etik İlkelerimiz

Her bireyin eşsiz olduğuna inanırız. Sakinlerimizin ve ailelerinin değerlerine, geleneklerine, alışkanlıklarına, dini ve siyasi görüşlerine saygı gösteririz. Sakinlerimize ve ailelerine hayatın her aşamasında eşlik ederiz. Sakinlerimizin hatıralarını saygıyla muhafaza ederiz.

Bakım Anlayışımız

Sakinlerimizin bağımsız ve bireysel bir yaşam sürmelerini teşvik eder, toplum yaşamına katılmalarını destekleriz ve özel alanlarına saygı gösteririz. Sakinlerimizi bütünsel bir şekilde değerlendirir ve bireysel gereksinimlerini biyografi çalışmalarına dayalı olarak şekillendiririz. Konuklarımızın becerilerine, ihtiyaçlarına ve sorunlarına odaklanarak yaşam kalitesini ve rahatlığı artırmayı hedefleriz. Sakinlerimizin aileleri ve dostlarıyla işbirliği yaparak ev sıcaklığında bir ortam yaratmayı amaçlarız. Terapistler, doktorlar, hastaneler, din adamları, yüksek okullar ve diğer kurumlarla işbirliği içinde çalışırız.

Bakım Kalitemiz

Bakım bilimindeki en son bilgilere göre, bilimsel bir kurulun katılımıyla çalışırız. Kurum çapında uygulanan bir kalite yönetim sistemi temelinde organizasyon yapılarımızı ve bakım süreçlerimizi şekillendirir ve sürekli olarak performansımızı ve sonuçlarımızı kontrol ederiz. Günlük çalışmalarımızı yansıtarak sürekli iyileştirme sürecimizi teşvik ederiz. Meslek içi eğitim almış nitelikli personelimiz sayesinde en iyi bakımı ve özeni sunarız.

Oda Özellikleri

 • Buzdolabı
 • Petek
 • Klima
 • TV
 • Banyo-WC

Konum

Caferağa Mahallesi Gürbüztürk Sokak No.50 Moda, Kadıköy - İstanbul

Doğrulanmış İşletme

Bilgi Talep Et

Talebi İşletme Sahibine Gönder

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi 09:00 - 17:00
 • Salı 09:00 - 17:00
 • Çarşamba 09:00 - 17:00
 • Perşembe 09:00 - 17:00
 • Cuma 09:00 - 17:00
 • Cumartesi 09:00 - 14:00
 • Pazar Kapalı
159 kişi bu işletmeyi beğendi